Responder (רב מסר)

Responder (רב מסר) Integrations

 • שמור אנשי קשר חדשים בפייפדרייב לרשימת תפוצה ברב מסר

  כאשר אנחנו מוסיפים אנשי קשר חדשים לפייפדרייב, חשוב מאוד שהם יכנסו גם לרשימת התפוצה שלנו ברב מסר. כך נוכל לשמור איתם על קשר לאורך זמן בצורה אוטומטית, לדעת שהם מקבלים את הצעות הרכישה שלנו וששום ליד לא נופל בין הכסאות. כאשר נפתח איש קשר חדש בפייפדרייב עם כתובת מייל תקינה הזאפ הזה יוודא שהם יועתקו בצורה אוטומטית לרשימה שנבחר ברב מסר כך שנקבל ראש שקט שהשיווק והמכירות מסונכרנים ונחסוך זמן העתקה ידנית של לידים לרב מסר.

 • כאשר לקוח סוגר עסקה בפייפדרייב, הוסף אותו לרב מסר

  כאשר אתם סוגרים עסקה בפייפדרייב, תרצו להכניס את איש הקשר שמשוייך לאותה העסקה לרשימת הלקוחות ברב מסר. בעזרת הזאפ הזה, תוכלו לקבוע שכל איש קשר שמשויך לעסקה שנסגרת ישמר ברשימת הלקוחות ברב מסר. שימו לב - לאיש הקשר חייבת להיות משויכת כתובת אימייל תקינה!

  מה צריך

  • חשבון רב מסר פעיל
  • חשבון פעיל בפייפדרייב
 • שמור לידים חדשים מרב מסר כאנשי קשר בפייפדרייב

  במקום לעבוד ידנית וסיזיפית, תנו לאוטומציה לרשום עבורכם את הלידים החדשים שנפתחים ברב מסר כאנשי קשר במערכת ניהול קשרי הלקוחות פייפדרייב. שימו לב, שאם איש הקשר כבר קיים בפייפדרייב הוא לא יעודכן וישאר כמו שהוא.

  ##מה אתם צריכים

  • חשבון ברב מסר
  • חשבון בפייפדרייב
 • רישום אוטומטי לוובינרים חלק א: נרשמים מרב מסר ל-גוטווובינר

  כאשר אתם מקיימים וובינרים ב-גוטווובינר, מי שרוצה להשתתף בוובינר חייב להירשם אליו בדף הרישום של גוטווובינר. דף זה מוריד את אחוזי ההרשמה בצורה דרסטית כי הוא באנגלית, מבולגן ולא מובן. בעזרת הזאפ הזה נעשה את הרישום אוטומטית מדף הנחיתה שלכם לוובינר. הזאפ מורכב מ-3 חלקים. בחלק הזה ניקח את הנרשם מרשימת התפוצה ל-גוטווובינר

  מה צריך

  • חשבון פעיל ברב מסר
  • חשבון ב-גוטווובינר
 • רשום לרשימת התפוצה את מי שמילא שאלון או סקר

  אחת הדרכים להפוך את המיילים שאתם שולחים לרשימת התפוצה ליותר מניבים היא להשתמש בשאלונים וסקרים כדי לפלח את רשימת התפוצה - ולשלוח ללקוחות שונים מסרים שונים. בעזרת הזאפ הזה תוכלו לרשום את מי שמילא שאלון או סקר לרשימות שונות - לפי התשובות שהם ענו!

  מה אתם צריכים

  • חשבון רב מסר
  • חשבון גוגל ובו השאלון או הסקר
 • רישום אוטומטי לוובינרים חלק ב: נחזיר את הקישור הייחודי לוובינר בחזרה לרב מסר

  כאשר אתם מקיימים וובינרים ב-גוטווובינר, מי שרוצה להשתתף בוובינר חייב להירשם אליו בדף הרישום של גוטווובינר. דף זה מוריד את אחוזי ההרשמה בצורה דרסטית כי הוא באנגלית, מבולגן ולא מובן. בעזרת הזאפ הזה נעשה את הרישום אוטומטית מדף הנחיתה שלכם לוובינר. הזאפ מורכב מ-3 חלקים. בחלק הזה נחזיר את הקישור הייחודי שמקבל כל נרשם לוובינר בחזרה לרב מסר, כדי שנוכל להטמיע אותו במיילים שאנחנו שולחים לפני הוובינר ולהניע בצורה חזקה את הנרשמים להגיע לוובינר.

  חשוב לוודא שיצרתם ברשימת הנרשמים שדה מותאם אישית בשם "לינק" וששדה זה מוסתר לנרשם

 • Remove Responder subscribers when they subscribe to a new list

  Want to make sure subscribers are only subscribed to one list? With this automation, each time a new subscriber is added in Responder, Zapier will delete the subscriber if they are subscribed to another list. Keep your customers happy when they only get the information they want.

  How It Works

  1. A new subscriber is added in Responder
  2. Zapier deletes the subscriber if they are subscribed to another list in Responder

  What You Need

  • Responder account
 • רישום אוטומטי לוובינרים חלק ג: רישום הנוכחים בפועל בוובינר לרשימת נוכחים

  כאשר אתם מקיימים וובינרים ב-גוטווובינר, מי שרוצה להשתתף בוובינר חייב להירשם אליו בדף הרישום של גוטווובינר. דף זה מוריד את אחוזי ההרשמה בצורה דרסטית כי הוא באנגלית, מבולגן ולא מובן. בעזרת הזאפ הזה נעשה את הרישום אוטומטית מדף הנחיתה שלכם לוובינר. הזאפ מורכב מ-3 חלקים. בחלק זה, האחרון, נדאג שבסוף הוובינר תיווצר רשימה אוטומטית של הנוכחים בוובינר על מנת שנוכל לעשות להם פולואפ על ההצעה שנתנו בוובינר

 • שמור לידים חדשים מרב מסר כאנשי קשר באינסייטלי

  בכל פעם שמתעניין חדש נרשם לרשימת התפוצה שלכם ברב מסר, אתם מתחילים לנהל איתו מערכת יחסים שמובילה למכירה. על מנת לעקוב אחר המתעניין ולוודא שתהליך המכירה לא נופל בין הכסאות - יש לנהל אותו במערכת ניהול קשרי לקוחות. עד היום, משתמשי אינסייטלי היו צריכים להעביר את הלידים שלהם מרב מסר לאינסייטלי בצורה ידנית ולאבד לידים. בלחיצה על הכפתור הכתום תיצרו חיבור, שמעביר אוטומטית מתעניינים מרשימת התפוצה שלכם לאינסייטלי.

 • כאשר ליד צריך חימום נוסף בתהליך המכירה - הכנס אותו לרשימת מסרים יעודית ברב מסר

  פעמים רבות במהלך תהליך המכירה, נרצה שהלקוח הפוטנציאלי יקבל מאיתנו סדרת מסרים שתחמם אותו לקראת הרכישה - כדי להקל על תהליך המכירה מבלי להשקיע בכך זמן טלפון יקר. לדוגמא כאשר לקוח אומר שהוא "צריך לחשוב על זה" ויש עוד זמן עד לפולואפ הבא - נרצה שבזמן הזה הוא יהיה בתקשורת איתנו מבלי שנשקיע בזה זמן וכסף. רשימת תפוצה יעודית עם מסרים מקצועיים תעשה בדיוק את זה. החוכמה היא לדעת מתי להכניס את הלקוח לרשימה - וזה כפונקציה של השלב שבו הוא נמצא בתהליך המכירה. הזאפ הזה דואג שכאשר עסקה מגיעה לשלב מסוים, אוטומטית איש הקשר שמשויך אליה יכנס לרשימת התפוצה שנרצה.

 • העברת איש קשר שמתאים לפילטר מסוים מפייפדרייב לרב מסר

  לפעמים נרצה להתמקד באנשי קשר, אפילו אם אין להם עסקה רלוונטית. לדוגמא - לשלוח כל איש קשר שיש לו תאריך לידה בפייפדרייב לרשימה ברב מסר ששולחת לו מסרים אוטומטיים לפני היומולדת עם מבצעים, הזמנה, קופון... הזאפ הזה מתמקד באנשי הקשר בלבד בלי קשר לעסקאות פעילות

 • העברה של נרשמים בין רשימות ברב מסר על בסיס ותק

  הרבה פעמים, מתעניינים שנרשמים לרשימת התפוצה שלנו יקבלו סדרת מסרים מניעה לפעולה - ואחריה דממה... במצב כזה נרצה להעביר את הנרשמים, אחרי שמסתיימת סדרת המסרים, לרשימה הראשית ברב מסר. בתרחיש נוסף, נרצה לשלוח לנרשמים ברשימה מסוימת מסרים מניעים לפעולה עם הצעות רכישה. אם הם לא נענים להצעות - נעביר אותם לרשימת חימום. הזאפ הזה יראה לכם איך אפשר להעביר בצורה אוטומטית נרשם שהגיע לותק מסוים לרשימה רצויה ברב מסר.

 • כאשר איש קשר מתווסף לאינסייטלי, הוסף אותו לרב מסר

  בכל פעם שנוסיף איש קשר חדש לאינסייטלי, נרצה שאותו איש קשר גם יכנס לרשימת התפוצה שלנו ויכיר אותנו לעומק. לכן נבנה זאפ, שבו בכל פעם שאיש קשר חדש מתווסף לאינסייטלי נוסיף אותו לרשימת התפוצה - אם הוא עדיין לא נמצא בה.

  מה צריך

  1. חשבון פעיל באינסייטלי
  2. חשבון פעיל ברב מסר
 • Add Responder subscribers for new Pipedrive deals

  Using Responder to reach out to your clients and leads? Set up this integration with Pipedrive and we'll capture every name and email for you. It will trigger whenever you add a deal on Pipedrive, automatically sending the deals for the contact to Responder and subscribing them as a new user for you.

  How this Responder-Pipedrive integration works

  1. A new deal is added on Pipedrive
  2. Zapier automation subscribes a new user on Responder

  Apps involved

  • Pipedrive
  • Responder
 • Add new Facebook Lead Ad leads as recipients in Responder (רב מסר)

  Someone filled out your lead form because they can't wait to hear more from you - but moving these leads into your CRM can slow you down. Speed up this process with a Zapier integration that automatically adds your new leads to Responder (רב מסר). You'll close that gap in your sales cycle in no time.

  How this Facebook Lead Ads-Responder (רב מסר) integration works

  1. A new lead is captured in Facebook Lead Ads
  2. Zapier subscribes a new user in Responder (רב מסר)

  Apps involved [Singular/plural as needed, e.g. singular when native Zapier apps are the Trigger or Action]

  • Facebook Lead Ads
  • Responder (רב מסר)
 • כאשר עסקה מתאימה לפילטר מסוים - העבר את איש הקשר לרב מסר

  מנגנון הפילטרים של פייפדרייב הוא עוצמתי בצורה יוצאת דופן, ומאפשר לנו להסתכל על העסק שלנו מהמון המון זוויות שונות וחשובות. בנוסף אפשר להשתמש בפילטרים כדי לייצר אוטומציה שפועלת על עסקה שהגיעה לשלב מסוים, ואפילו למוצר מסוים! זאת רמת גמישות מדהימה ועוצמתית לכל מי שרוצה לייצר תהליכים אוטומטיים עם פייפדרייב

 • צור עסקה חדשה בפייפדרייב מאיש קשר ברב מסר

  כאשר מתעניין נרשם לרשימה מסוימת ברב מסר - לדוגמא הוטליסט לאחד המוצרים נרצה להעביר אותו לתהליך מכירה מלא בפייפדרייב. הדרך הכי טובה לעשות את זה היא לדאוג שעבור אותו איש קשר נפתחת עסקה בפייפליין הרלוונטי בצורה אוטומטית.

 • Create Pipedrive deals when new subscribers are added to Responder

  Take your subscriber relationships to the next level by setting up this integration between Responder and Pipedrive. It will trigger whenever you add a new subscriber on Responder, automatically creating a new deal on Pipedrive so you can get right to work.

  How this Responder-Pipedrive integration works

  1. A new subscriber is added on Responder
  2. Zapier automation creates a deal on Pipedrive

  Apps involved

  • Responder
  • Pipedrive
 • Add new Leadberry leads to Responder as subscribers

  Send automatic follow-up campaigns to new leads without manual data entry. With this Zapier integration, you’ll get fresh leads right from Leadberry and Zapier will automatically follow up with them with Responder. Get in touch with your new leads and boost your sales!

  *Note: filter your leads based on your criteria in Leadberry so Responder only sends emails to your best quality leads. Create az email list in Responder first, so you can add new prospects into the list. Create the list in Responder first. *

  How Leadberry - Responder integration works

  1. New lead turns up in Leadberry
  2. Zapier subscribes a user to an existing list in Responder

  Apps involved

  • Leadberry
  • Responder
 • Add new Facebook leads as Responder subscribers

  Keep your leads nurtured by adding them as subscribers. With this integration, you can automatically add new Facebook leads as Responder subscribers.

Why Zapier?

Free

Get started for free—14 day trial of premium features and apps.

Easy

No coding required—automate any of 1,000+ apps in minutes.

Secure

Enterprise-level security—connect mission-critical apps.

Responder (רב מסר) Integration Details

Launched on Zapier February 17, 2015

Zapier combines Triggers (like "New Subscriber Added") and Actions (like "Change Subscriber State") to complete an action in one app when a trigger occurs in another app. These combos—called "Zaps"—complete your tasks automatically.

The following Responder (רב מסר) Triggers, Searches, and Actions are supported by Zapier:

New Subscriber Added

Triggers when a new subscriber is added to a list.

Subscriber Did Not Open Emails

This trigger is to recognize when a subscriber did not open an email for more than X days in the list.

Subscriber Reached Seniority

Triggers when subscriber reach at specific seniority level.

New List Created

Triggers when a new list is created.

Change Subscriber State

Change the status of the subscriber.

Subscribe New User

Subscribes a user to an existing list.

Delete Subscriber

Delete the user from the list.

Create a List

Creates a new list.

Use our free platform to build a single Zapier integration and instantly connect your app with 1,000+ others.

Become a Zapier Integration Partner

Responder (רב מסר) is a leading Israeli email autoresponder platform, and is only in Hebrew. Capture leads, segment them to lists based on interest and action - and keep in touch with them via newsletters and segmented offers.